Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] gry dla 5 latka prosze was bardzo o pomoc


kaka13123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , mam pewien problem. Problem jest duży ponieważ grywam sobie w 3 gierki (FIFA ; WarRock ; ColinMcRae DiRT2) i mam w pokoju 5-letniego siostrzenc ktory czesto oglada jak gram i ciągle mowi mi wujek dasz mi pograc i tak ładnie prosi ze dalem mu pograc ale gdy zobaczylem co on robi doszedlem do wsniosku ze on jeszcze nie mysli jak my.

Probowalem mu dac pograc w minecrafta no o to nie poniewaz psuje wszystko i wola mnie aby mu pomoc w wyjsciu, dałem mu takze pograc w fifke na treningu co sie biega z pilka i strzela brameczki to tez nie bo nie mu sie szybko nudzi , najlepiej mu poszlo w colina ale tam system jezdzenia jest bardziej realistyczny i ciagle sie rozbija i tez mu sie szybbko nudzi . wpadlem wkoncu na taki pomysł ze napisze tutaj i poprosze was o pomoc najlepiej byloby jakies autka poniewaz widac ze go to kreci (tak jak mnie :D) prosze was o wszystkie propozycje .

moze jakis crash czy cos w tym stylu jakies małe autka lub cos

 

moj laptop :

-> karta graficzna : GeForce GT 630M

-> procek : i3 4x2.30GHz

-> ram : 8gb

-> windows 7 (64 bit)

-> firma lenovo

-> kontroler z xboxa

 

( nie wiem czy napisałem w dobrym dziale , ale potrzebuje waszej pomocy poniewaz on ciagle mi truje głowe a przeciez dam mu pograc troche nie ?)

 

Prosza o szybko odpowiedz

Opublikowano

Moja 6 letnia siostra lubi grać w Shreka 2 lub Twierdzę Krzyżowiec na trybie swobodnego budowania :D

 

Możesz sprawdzić także jakieś gry z serii LEGO, nie są trudne.

Opublikowano

Moja 6 letnia siostra lubi grać w Shreka 2 lub Twierdzę Krzyżowiec na trybie swobodnego budowania :D

 

Możesz sprawdzić także jakieś gry z serii LEGO, nie są trudne.

z legi co polecasz star wars ??

a ty kupiles gierki czy sciagles ?

Opublikowano

z legi co polecasz star wars ??

a ty kupiles gierki czy sciagles ?

Hm.. Z LEGO to już obojętnie, zależy Co on bardziej lubi, np jacyś piraci, magia czy średniowiecze.

Te gry się praktycznie niczym nie różnią, ten sam system sterowania itd.

Ale najlepsza wydaje się najnowsza część LEGO Władca Pierścieni. Jest w pełni po Polsku oraz postacie po raz pierwszy w tej serii potrafią mówić, wcześniej wydawały tylko jakieś "hrhghrhhr".

Ja osobiście gry ściągałem.

Opublikowano

Kangurek Kao.

Rayman.

Serie Lego.

Alien Nations.

The Settlers.

Majesty.

Age Of Wonders.

Hobbit.

Rollercoaster Tycoon.

Sim City.

The Sims. (No co? :O)

Robin Hood Legenda Sherwood.

Re - Volt.

Stunt GP.

Kurka Wodna.

Tony Hawk Pro Skater.

Sam i Max Sezon 1.

 

Starałem się wymienić tytuły z najmniejszą liczbą przemocy, oby pomogło. ;)

Opublikowano

Kangurek Kao.

Rayman.

Serie Lego.

Alien Nations.

The Settlers.

Majesty.

Age Of Wonders.

Hobbit.

Rollercoaster Tycoon.

Sim City.

The Sims. (No co? :O)

Robin Hood Legenda Sherwood.

Re - Volt.

Stunt GP.

Kurka Wodna.

Tony Hawk Pro Skater.

Sam i Max Sezon 1.

 

Starałem się wymienić tytuły z najmniejszą liczbą przemocy, oby pomogło. ;)

chlopie o to mi chodziło :D dziekuje :D stung gp ja w to za dziecka nawet gralem :)))

Opublikowano

Asterix & Obelix XXL (PC)

 

 

Platforma:PC

 

Procesor:Pentium III 700, 700MHz

 

Karta Graficzna:GeForce2 MX 400

 

Pamięć RAM:128MB

 

System:Windows 2000

 

 

okl_AstericObelixXXL_PC_okladka.jpg

 

Moim zdaniem ta będzie dobra dla dziecka .

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Może lego indiana jones the original adventure lub

2 adventure continues?

jak byłem młodszy (jakieś 5-6 lata) grałem w sobie settlers 2 :D

 

Nie odkopujemy tematów po upływie dwóch tygodni. Zamykam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...